//Het team
Het team2021-04-16T09:18:36+02:00

Harm Bouwknegt RA – Managing Director
HmjBouwknegt@irm.nl
T 088 003 84 00

Marc van Kampen – Senior Asset Manager
MvanKampen@irm.nl
T 088-0038430

Tanja van Ruitenbeek – Property Asset Manager
tvanruitenbeek@irm.nl
T 088-0038421

Eric Dekker – Technical Manager
EDekker@irm.nl
T 088 003 84 53

Tadashi van der Meide – Junior Asset Manager
Tvdmeide@irm.nl
T 088 003 84 54

Karin Schouten – Technisch en Commercieel Assistant
kschouten@irm.nl
T 088-0038464

Stefan Nederstigt RA – Director Finance
SNederstigt@irm.nl
T 088 003 84 55

René Schoo – Senior Controller
RSchoo@irm.nl
T 088 003 84 52

Agnes Caspers – Senior Manager Finance
ACaspers@irm.nl
T 088-003 84 10

Stephanie Emmerich – Senior Finance Manager
semmerich@irm.nl
T 088-00038460

Wimco Kras – Manager Service Cost and Accountancy
WKras@irm.nl
T 088-003 84 50

Natasja van de Hoef – Walther – Manager Finance
NWalther@irm.nl
T 088-003 84 61

Walter Joor – Accounts Payable
wjoor@irm.nl
T 088-0038462

Tom Scheffer – Junior Property Accountant
tscheffer@irm.nl
T 088-0038451

Quinta Kok – Accounts Receivable
qkok@irm.nl
T 088-0038466

Rik  Mulder – Buildingmanager locatie Oudlaan Investment B.V.
oudlaen@irm.nl
T 030-2739424

Lianoor Smit – Facility Coördinator.
lsmit@irm.nl
T 088-0038465