//Het team
Het team2021-09-27T09:41:57+02:00

Harm Bouwknegt RA – Managing Director
HmjBouwknegt@irm.nl
T 088 003 84 00

Stefan Nederstigt – RA Director Finance
SNederstigt@irm.nl
T 088 003 84 55

Bert van der Hoek – Director Real Estate
BvanderHoek@irm.nl
T 088-0038420

Tanja van Ruitenbeek – Property Asset Manager
tvanruitenbeek@irm.nl
T 088-0038421

Bep van der Molen – Retail Manager
bvandermolen@irm.nl
T 088-0038420

Arthur Rijff – Property Asset Manager
arijff@irm.nl
T 088-0038411

Marc van Kampen – Senior Asset Manager
MvanKampen@irm.nl
T 088-0038430

Eric Dekker – Technical Manager
EDekker@irm.nl
T 088 003 84 53

Martijn Julius – Technical Manager
mjulius@irm.nl
T 088-0038422

IRM Pieter Kouw – Technical Manager

Pieter Kouw – Technical Manager
Pkouw@irm.nl
T 088-0038456

Tadashi van der Meide – Junior Asset Manager
Tvdmeide@irm.nl
T 088 003 84 54

Lianoor Smit – Facility Coördinator.
lsmit@irm.nl
T 088-0038465

Karin Schouten – Technisch en Commercieel Assistant
kschouten@irm.nl
T 088-0038464

Germa Zielman – Servicedesk Medewerker
gzielman@irm.nl
T 088-0038421

René Schoo – Senior Controller
RSchoo@irm.nl
T 088 003 84 52

Stephanie Emmerich – Senior Finance Manager
semmerich@irm.nl
T 088-00038460

Eva De Laet – Senior Property Accountant
edelaet@irm.nl
T 088-0038463

Wimco Kras – Manager Service Cost and Accountancy
WKras@irm.nl
T 088-003 84 50

Natasja van de Hoef – Walther – Manager Finance
NWalther@irm.nl
T 088-003 84 61

Tom Scheffer – Junior Property Accountant
tscheffer@irm.nl
T 088-0038451

Sanne Dhaene – Junior Property Accountant
sdhaene@irm.nl
T 088-0038467

Rik  Mulder – Buildingmanager locatie Oudlaan Investment B.V.
oudlaen@irm.nl
T 030-2739424