//Our team
Our team2021-08-16T11:04:08+02:00

Harm Bouwknegt

Harm Bouwknegt – RA Managing Director
HmjBouwknegt@irm.nl
T 088 003 84 00

Bert van der Hoek – Director Real Estate

Bert van der Hoek – Director Real Estate
BvanderHoek@irm.nl
T 088-0038420

Marc van Kampen - Senior Asset manager IRM

Marc van Kampen – Senior Asset Manager
MvanKampen@irm.nl
T 088-0038430

Bep van der Molen – Retail Manager

Bep van der Molen – Retail Manager
bvandermolen@irm.nl
T 088-0038420

Tanja van Ruitenbeek

Tanja van Ruitenbeek – Property Asset Manager
tvanruitenbeek@irm.nl
T: 088-0038421

Arthur Rijff – Property Asset Manager

Arthur Rijff – Property Asset Manager
arijff@irm.nl
T: 088-0038411

Erik Dekker

Eric Dekker – Technical Manager
EDekker@irm.nl
T 088 003 84 53

IRM Pieter Kouw – Technical Manager

Pieter Kouw – Technical Manager
pkouw@irm.nl
T: 088-0038456

Martijn Julius – Technical Manager
mjulius@irm.nl
T: 088-0038422

Tadashi van der Meide

Tadashi van der Meide – Junior Asset Manager
Tvdmeide@irm.nl
T 088 003 84 54

Lianoor Smit – Facility Coördinator.

Lianoor Smit – Facility Coördinator.
lsmit@irm.nl
T 088-0038465

Karin Schouten – Technisch en Commercieel Assistant
kschouten@irm.nl
T: 088-0038464

Germa Zielman – Servicedesk Medewerker
gzielman@irm.nl
T: 088-0038421

Stefan Nederstigt

Stefan Nederstigt – RA Director Finance
SNederstigt@irm.nl
T 088 003 84 55

René Schoo – Senior Controller
RSchoo@irm.nl
T 088 003 84 52

Stephanie Emmerich – Senior Finance Manager
semmerich@irm.nl
T 088-00038460

Eva De Laet – Senior Property Accountant

Eva De Laet – Senior Property Accountant
edelaet@irm.nl
T 088-0038463

wimco-kras-vk-custom

Wimco Kras – Manager Service cost and Accountancy
WKras@irm.nl
T 088-003 84 50

natasja-walther-vk-custom

Natasja van de Hoef – Walther – Manager Finance
NWalther@irm.nl
T 088-003 84 61

Tom Scheffers – Junior Property Accountant
tscheffers@irm.nl
T 088-0038451

Sanne Dhaene – Junior Property Accountant

Sanne Dhaene – Junior Property Accountant
sdhaene@irm.nl
T: 088-0038467

Rik Mulder

Rik  Mulder – Buildingmanager locatie Oudlaan Investment B.V.
oudlaen@irm.nl
T: 030-2793424